mobilbau             
                 
                                             FASADOWE       PRZEJEZDNE       ZSYPY DO GRUZU       OGRODZENIA       KONTAKT       O NAS

Rusztowania fasadowe

Oferowane przez nas rusztowania fasadowe charakteryzują się łatwością montażu i demontażu oraz w stopniu maksymalnym zapewniają bezpieczeństwo pracującym na nich ludziom. O tym, że są najlepsze, gwarantują nowoczesne, sprawdzone na rynku rozwiązania techniczne. Rusztowania fasadowe można montować również na nietypowej elewacji budynków. Stalowe elementy rusztowania są ocynkowane ogniowo, co zwiększa ich trwałość i poprawia estetykę systemu.Rusztowania modułowe

Rusztowania modułowe są to nowoczesne rusztowania przestrzenne, które zastępują dotychczas stosowane rusztowania rurowe. Rolę złącza obrotowego przejmują tu specjalne talerzyki z otworami przyspawane do pionowych rur stojaków w odstępach co 0,5 m, na obwodzie których zawieszane są końcówki rygli. Rygle na obu swych końcach mają profilowane głównie z klinem zamykającym się na otworze tarczy talerzyka poprzez zaklinowanie. Do jednego pierścienia z otworami można przyłączyć nawet 8 rygli, względnie stężeń. Uniwersalny system klinowo-ryglowy już przy montażu każdego połączenia stojaków, rygli i przekątnych nadaje rusztowaniu ostateczny kształt. Wielostronność systemu zapewnia bezproblemowe stawianie skomplikowanych konstrukcji rusztowań. Rusztowania przestrzenne w przeciwieństwie do rusztowań fasadowych posiadają większe wymiary i więcej pól rusztowaniowych również w kierunku poprzecznym. Rusztowania modułowe mogą być wykorzystywane jako rusztowania fasadowe lub rusztowania przestrzenne wolnostojące.


Konstrukcje specjalne

Do specjalnych konstrukcji zaliczamy wszelkiego rodzaju trybuny i sceny, które montujemy według indywidualnych potrzeb klienta.


 

rusztowania plettac


 
 

OGRODZENIA    SKLEP MOBILBAU    PANELE BETAFENCE    ZSYPY DO GRUZU

OGRODZENIA SYSTEMOWE    OGRODZENIA PANELOWE    MOBILBAU OGRODZENIA